Posted on Geef een reactie

Mag een Touroperator brandstoftoeslag door belasten?

Tot wanneer en hoe vaak mag een touroperator aan mij als reiziger een brandstoftoeslag door belasten?

Als de volledige reissom nog niet is voldaan: de touroperator mag de brandstoftoeslag door belasten tot 20 dagen vóór de dag van vertrek.

Als de volledige reissom wel is voldaan: de touroperator mag vanaf 6 weken vóór vertrek geen brandstoftoeslag meer door belasten. Er geldt dan een prijsgarantie.

Voor reizen met Nederlandse charters naar Europese bestemmingen en Middellandse Zeelanden: er geldt een prijsgarantie vanaf het moment dat de reisovereenkomst is vastgelegd.

Er is geen maximum aan het aantal keren, zolang de touroperator zich houdt aan ANVR Reisvoorwaarden, art. 4.

Bron ANVR 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *